چهره هاسلبریتی ایرانی

چه کسی از سارا و نیکا در استخر عکس گرفت؟ + جزئیات


چه کسی از سارا و نیکا در استخر عکس گرفت؟ به همراه جزئیات همچنین وضعیت دوقلوهای سریال پایتخت بعد از انتشار عکس ها و فیلم های آنها در فضای مجازی. چند وقتی از انتشار عکس های جنجالی سارا و نیکا فرقانی که آنها را با لباس شنا در استخر نشان می دهد می گذرد. پیش از این نیز عکس هایی از این دو بازیگر در مهمانی ها و سفره خانه در حال کشیدن قلیان منتشر شده بود!

چه کسی از سارا و نیکا در استخر عکس گرفت؟ + جزئیات
سارا و نیکا

عکس ها و فیلم هایی که توسط دوستان و نزدیکان دوقلوها منتشر شده به نظر می رسد عکس های استخر نیز توسط دوستان آنها منتشر شده است.

سارا و نیکا با توجه به انتشار عکس های خصوصی شان در خارج از ایران که در یک استخر مختلط حضور داشته اند می توانند خودشان یا وکیلشان با حضور در دادسرای جرائم رایانه ای تهران به طرح شکایت از فردی که عکس های برهنه با پوشش شنا این ۲ بازیگر را پخش کرده است بپردازند.

پلیس فتای ایران با توجه کادر مجرب و تکنولوژی های پیشرفته ای که دارد قادر به این است که اولین عامل انتشار کننده عکس های استخر سارا و نیکا را شناسایی کند و آنها را به دست قانون بسپارد.

بتازگی عکس های منشوری از سارا و نیکا در استخر در فضای مجازی توسط شخصی ناشناس در خارج از کشور، منتشر شده است، به طوری که این ۲ بازیگر را به دردسر بزرگی انداخت. آیا سارا و نیکا مجبور می شوند با سلبریتی بودن در ایران خداحافظی کنند؟

۲ بازیگر سریال پایتخت که از دوران کودکی در این سریال ایفای نقش کرده اند مقیم کشور سوئد هستند و طبق قوانین آن کشور آزادانه و با پوششی برای شنا در استخر مختلط حاضر شده بودند، این در حالی است که آن ها باید باتوجه به سلبریتی بودن در ایران متوجه رفتارهای خود می بودند، چرا که مطمئنا به خاطر چهره شناخته شده سارا و نیکا، اگر یک ایرانی همزمان در محلی که آن ها حضور یافته اند، حاضر باشند و پوشش این دو خواهر ۲ قلو و حتی رفتارشان نا متعارف در خاک ایران باشد، ممکن است پنهانی توسط دوربین هایشان شکار شوند.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن