موسیقیموسیقی ایران

ماجرای کنسرت بهنام بانی در مشهد با فیلم گشت ارشاد ۳


ماجرای کنسرت بهنام بانی در مشهد با فیلم گشت ارشاد ۳ به همراه اطلاعات تکمیلی قرار است پای برادران و خواهران گشت‌ارشادی‌نما به این کنسرت باز شود و ماجرایی دردسرساز برای بهنام بانی اتفاق بیفتد.

ماجرای کنسرت بهنام بانی در مشهد با فیلم گشت ارشاد ۳
کنسرت بهنام بانی

شاید باورش سخت باشد ولی به‌زودی شاهد کنسرت بهنام بانی خواننده مشهور در بهنام بانی در شهر مشهد خواهیم بود و بانی شکل‌گیری این کنسرت کارگردانی است که خودش اصالتی مشهدی دارد.

برخی رسانه‌ها به نقل از روزنامه هفت صبح نوشته‌اند: حتی اگر گرفت و گیرهای ممیزی و صدور مجوز کنسرت در مشهد را کنار بگذاریم اینکه چطور می‌شود در دوران شیوع کرونا بهنام بانی در مشهد کنسرت می‌گذارد را باید از سعید سهیلی پرسید.

سعید سهیلی در قسمت سوم “گشت ارشاد” نه تنها از بهنام بانی بازی‌ نمکین و مرتبط با شخصیت واقعی بانی گرفته بلکه آن طور که هفت‌صبح گزارش داده یک کنسرت بزرگ برای بانی در این شهر تدارک دیده است.

بهنام بانی در نقش خودش در “گشت۳” ظاهر شده و در سکانسهایی از این کمدی بناست در شهر مشهد کنسرت دهد؛ کنسرتی که پای برادران و خواهران گشت‌ارشادی‌نما را به ماجرا باز می‌کند و مواجهه آنها با بهنام بانی در نشست خبری این کنسرت است که دردسرساز می‌شود.

اینکه با توجه به رکود دامنگیر گیشه‌ها “گشت۳” مستقیم روانه اکران آنلاین شود چندان بعید نیست به خصوص که عدم حمایت تبلیغی شهرداری و تلویزیون باعث شده علیرغم پاکیزگی سینماها حتی کمدی‌هایی که این روزها روی پرده‌اند هم چندان بازخوردی نداشته باشند!

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن