سرگرمیفال روزانهفال و طالع بینی

فال امروز ؛ فال روزانه پنجشنبه ۱۳ شهریور ۹۹


فال روزانه و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سرو کار داشتیم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده که : آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ آیا فال علم است یا خرافات ؟ آیا فالگیران شیادند یا عالم به علوم غریبه ؟ شما فال را فقط یک سرگرمی می بینید با به فال اعتقاد راسخ دارید؟ یا اینکه به بعضی فال ها اعتقاد دارید؟

فال امروز ؛ فال روزانه پنجشنبه ۱۳ شهریور ۹۹
فال روزانه

فروردین

امروز اتفاقات خوب و هیجان انگیزی برای شما رخ خواهد داد اما از طرفی امروز یک روز کاری شلوغ برای شما خواهد بود که وقت کافی برای خوشحالی در کارهایتان را ندارید.

این روزها وضعیت کاری و زندگی خصوصیتان به گونه ای است که باید توانایی های خود را به کار گیرید و بیشتر از گذشته تلاش کنید تا بتوانید به رشد و موفقیت دلخواهتان برسید.

اردیبهشت

درگیری های اخیر باعث شده است امروز بخواهید بیشتر تنها باشید و در مورد خودتان و آینده اتان فکر کنید.شاید اطرافیانتان بخواهند شما را از انزوا بیرون بیاورند اما شما به این تنهایی و فکر کردن احتیاج دارید.

پس بهتر است مودبانه از آن ها در خواست کنید به احساس و نظر شما احترام بگذارند و اجازه دهند تا زمانی که احتیاج دارید, تنها باشید.

خرداد

این روزها نتیجه ی تلاش هایتان را خواهید دید و می توانید به زودی به رویاهایتان برسید ولی از طرفی بسیار حساس تر شده اید و این موضوع باعث شده است گاهی اوقات خیلی زود از کوره در بروید.

امروز سعی کنید با دوستانتان یا اشخاصی که در شرایط شما هستند بیشتر وقت بگذرانید و به تفریحات مورد علاقه اتان برسید تا کمی از استرس هایتان کاهش پیدا کند.

تیر

شما شخصی با روابط اجتماعی بالا هستید و روابط دوستانه برای شما اهمیت زیادی دارد اما امروز ممکن است با یکی از دوستانتان بحث کنید و نتوانید جلوی خودتان را بگیرید.

در چنین مواقعی بهتر است بیشتر سکوت کنید و هنگام عصبانیت, هر حرفی را نزنید چون ممکن است بعدا که آرام تر شدید از حرف هایتان پشیمان شوید یا شرایط را پیچیده تر شود.

مرداد

همسر یا دوستتان انتظارات زیادی از شما دارد اما تا کنون شما در مقابل خواسته و انتظارات او سکوت کرده اید. شاید وقت آن رسیده است که در این مرود قاطعانه حرفتان را بزنید و اگر کاری خوشایندتان نیست, انجام ندهید.

در محل کارتان همه چیز مطابق میل شما پیش رفته است و حالا می توانید کمی از کارهایتان کم کنید و به استراحت بپردازید.

شهریور

شخصی در اطراف شماست که همیشه در مواقع حساس به دادتان رسیده است و در مشکلات شما را همراهی کرده است اما حالا شرایطی پیش آمده است که خودش درگیر مشکلات شده است.

زمان آن رسیده است که خوبی های او را جبران کنید و راهی پیدا کنید تا حمایت و پشتیبانی خود را به او ثابت کنید.این کار می تواند صمیمیت و همدلی شما را دو چندان کند.

فال امروز ؛ فال روزانه پنجشنبه ۱۳ شهریور ۹۹
فال روزانه

مهر

امروز استرس زیادی دارید زیرا قرار است در یک کلاس یا جلسه شرکت کنید و از این بابت کمی نگران هستید.سعی کنید اعتماد به نفس داشته باشید و با آرامش رفتار کنید.مطمئن باشید همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

در گیر یک مسئله ی کاری شده اید و ایده ای برای حل مشکل ندارید اما ممکن است راه حل, از آن چیزی که فکر می کنید راحت تر باشد.

آبان

گاهی اوقات بیش از حد به مادیات توجه می کنید که ممکن است باعث شود دیدگاه اطرافیانتان را نسبت به شما تغییر دهد پس بهتر است بیشتر به ندای قلبتان گوش فرا دهید.

ممکن است امروز دیداری با عشق سابقتان داشته باشید یا در فضای مجازی با او صحبتی داشته باشید اما نباید اجازه دهید این اتفاق بر روی شما تاثیر بگذارد و گذشته را فراموش کنید.

آذر

امروز در موقعیتی قرار می گیرید که می توانید خلاقیت و استعداد هایتان را به رخ اطرافیانتان بکشید و مورد تحسین قرار بگیرید اما فراموش نکنید که نباید بیش از حد مغرور شوید.

گاهی اوقات در برخورد با مسائل احساسی برخورد می کنید و این اتفاق باعث می شود با عزیزانتان بی جهت بحث کنید. سعی کنید منطقی فکر کنید و برای حرف های دیگران اهمیت قائل شوید.

دی

با شخصی بحث هایی خواهید داشت که کمی شما را عصبی کرده است. سعی کنید به اعصابتان مسلط باشید و قبل از هر حرفی به خوبی فکر کنید.

شاید بتوانید از راهی متفاوت حرف هایتان را بزنید که تاثیر بهتری بر روی مخاطبتان داشته باشد و او را مجاب کند که راجع به رحف ها و نظراتتان بیشتر فکر کند.

بهمن

امروز در جمعی قرار می گیرید که نیاز است یک سخنرانی یا صحبت هایی در جمع داشته باشید که برای آن کمی نگران هستید اما نگرانی شما بی مورد است و می توانید به خوبی از پس آن بر بیایید.

اتفاقاتی در خانواده اتان رخ داده است که هضم برخی مسائل برای شما دشوار است اما بهتر است فعلا به ان فکر نکنید و تمرزکتان را بر روی کارتان بگذارید.

اسفند

در یک فعالیت گروهی شرکت کرده اید که برای شما فواید زیادی دارد و باعث می شود مطالب زیادی را فرا بگیرید و اطلاعات خود را افزایش دهید.

این روزها به خاطر شرایط ویژه ای که دارید؛ افراد زیادی به شما محبت و عشق ورزیده اند و سعی دارند به شما کمک کنند. قدر این لحظات را بدانید و شما هم به دیگران بیشتر محبت کنید.

 

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]


امتیاز کاربران:
۴.۳۵
( ۱ رای)منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن