سریالسریال ایرانیسریال زیرخاکی

سریال زیرخاکی چند قسمت است ؟


سریال زیرخاکی چند قسمت است سریال زیرخاکی ۲ به کارگردانی جلیل سامان و به تهیه کنندگی رضا نصیری نیابرای پخش از تلویزیون ساخته شده است. این سریال درونمایه طنز دارد و از اول خرداد ماه ۱۴۰۰ روی آنتن شبکه یک سیما می رود. پیش بینی می شود فصل دوم «زیرخاکی» هم یکی از سریال های پرطرفدار سیما باشد.

سریال زیرخاکی چند قسمت است ؟
سریال زیرخاکی چند قسمت است

بازیگران سریال زیرخاکی عبارتند از: پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، هومن برق نورد، گوهر خیراندیش، ایرج سنجری، نادر فلاح، اصغر نقی زاده و بازیگر خردسال رایان سرلک. این قصه درباره مردی است که دنبال «زیرخاکی» است و برای یافتن گنج درگیر ماجراهای خنده داری می شود! سریال« زیر خاکی» به تهیه کنندگی رضا نصیری نیا از تهیه کنندگان جوان تلویزیون و کارگردانی جلیل سامان که آثاری مانند« ارمغان تاریکی» و« پروانه» را در ساخته شه است. این مجموعه دومین همکاری مشترک آنها بعد از سریال « نفس» به شمار می رود.

سریال زیر خاکی ۲ چند قسمته؟

این سریال در ۱۶ قسمت ۵۰ دقیقه ای ساخته شده و قصه آن درباره مردی است که دنبال «زیرخاکی» است و برای یافتن گنج درگیر ماجراهای هیجان انگیزی می شود و از آثاری است که سعی دارد بخشی از فرآیندهای اجتماعی کشور را با نگاهی متفاوت روایت کند. سریال زیرخاکی چند قسمت است ؟

۲۷ اردیبهشت ماه جلیل سامان کارگردان سریال «زیرخاکی» با انتشار متنی کوتاه در فضای مجازی اعلام کرد که به دلیل توقف فیلمبرداری سریال «زیرخاکی» در شرایط کرونا باقی مانده داستان این مجموعه با فیلمبرداری مجدد در آینده روی آنتن خواهد رفت. وی در توضیحات خود در این زمینه عنوان کرد: «فیلمبرداری سریال زیرخاکی به دلیل کرونا متوقف شد و کمتر از یک ماه از فیلمبرداری آن باقی مانده است که ان شاءالله با فراهم شدن شرایط، انجام و پخش می‌شود. در حال حاضر چهار قسمت از فصل اول باقی مانده است که از یکشنبه شب پخش آن آغاز می‌شود.» این اظهارنظر از سوی جلیل سامان در حالی است که بنابر خبر ارسالی از سوی روابط عمومی سریال، در چهار قسمت باقی مانده از فصل اول سرنوشت شخصیت‌ها مشخص می‌شود و به تعبیری بخش متوقف مانده در فیلمبرداری مربوط به فصل دو بوده و قرار نیست این‌بار با داستان ناتمام مواجه باشیم. برای قضاوت درباره تأثیر توقف فیلمبرداری سریال «زیرخاکی» به دلیل کرونا، بر پایان‌بندی داستان طبیعتاً باید تا پایان ۴ قسمت باقی مانده صبر کنیم اما آنچه مشخص است جلیل سامان فصل اول و دوم سریال را کلیتی واحد می‌داند و قرار نیست در فصل اول پرونده شخصیت‌ها به‌طور کامل بسته شود.


همچنین بخوانید: اسامی بازیگران سریال زیرخاکی همراه خلاصه داستان  منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن