اخبار داغسریالسریال ترکیسریال ترکی دختر پشت پنجرهسریال خارجیسریال دختر پشت پنجره

سریال ترکی دختر پشت پنجره کی پخش می شود؟ + خلاصه داستان


سریال ترکی دختره پشت پنجره هر پنجشنبه از کانال D ، بساعت ۲۱:۳۰ به وقت ترکیه پخش می شود. سریال ترکی دختر پشت پنجره یکی از جدیدترین سریال های ترکی درحال پخش است . گفته می شود این سریال بر اساس یک رمانی به همین نام و با نویسندگی گلسرن بودایجی اوغلو نوشته شده است .

خلاصه داستان سریال ترکی دختر پشت پنجره

نالان دختری زیبا و پولدار است که در بهترین دانشگاه ها تحصیل کرده است .  مادر نالان، فریده اجازه انجام هیچ کاری به او نمیدهد و تمامی کارهای فریده با اجازه فریده که زنی سختگیر است انجام میشود .

پدر نالان از اتفاق هایی که برای نالان میفتد ناراحت میشود و سعی میکند نالان را با پسری برای ازدواج آشنا کند تا از دست فریده نجات پیدا کند. پسری که با نالان اشنا میکنند سدات نام دارد و با زنی که متاهل است رابطه دارد . سدات برای اینکه از دست پدرش رها شود قبول میکند با نالان ازدواج کند و مخفیانه با معشوقه اش در ارتباط باشد .

اما ازدواج این دو زوج پر از فراز و نشیب و اتفاق های عجیب است و هر کدام از آنها مشکلاتی در کودکی خود داشته که طی ازدواج بروز میکند و کلی ماجراهای مهیج اتفاق میفتد که این داستان رو از داستانهای کلیشه ای دور میکند.

همراهان گرامی امیدوارم از مطالعه  پست خلاصه داستان سریال ترکی دختر پشت پنجره لذت برده باشید . درصورت تمایل برای مطالعه پست های مرتبط به بخش زیر مراجعه کنید .منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن