تلویزیون

زمان دقیق پخش و تکرار مسابقه خونه مونی شبکه نسیم


زمان دقیق پخش و تکرار مسابقه خونه مونی شبکه نسیم به همراه اطلاعاتی از پخش مسابقه خونه مونی استعدادیابی بازیگری ساخته علی مسعودی. مسابقه خونه مونی مسابقه جدیدی ست که از شبکه نسیم پخش می شود. این مسابقه ابه استعدادیابی در زمینه بازیگری می پردازد. «خونه مونی» ۴ داور ثابت دارد و هلاوه بر آنها از داوران مهمان نیز استفاده می کند. این برنامه را علی مسعودی معروف به علی مشهدی ساخته است.

زمان دقیق پخش و تکرار مسابقه خونه مونی شبکه نسیم
پخش و تکرار مسابقه خونه مونی

علی مشهدی در خصوص داوران ثابت و مهمان برنامه، توضیح داد: این مسابقه ۴ داور ثابت دارد و هر شب هم داوران مهمانی خواهیم داشت. الیکا عبدالرزاقی، عباس جمشیدی‌فر، کمند امیرسلیمانی و خودم داوران ثابت این مسابقه‌ایم و هر شب هم شخصیت‌های دیگری به برنامه خواهند آمد.

وی همچنین گفت: تاکنون هدایت هاشمی، بشیر حسینی قطعی شده‌اند و البته شخصیت‌های دیگری اضافه می‌شوند. محسن برهمانی تهیه‌کننده این برنامه است  با همکاری و مشارکت معاونت اجتماعی شهردار تهران تولید می‌شود و تمام سعی‌مان از ساخت این ۲۰ قسمت اولاً استعدادیابی و شناساندن مستعدینی که خلاقیت‌هایشان دیده نشده است و ثانیاً ایجاد لحظات شاد برای مردمی که مشکلات روحی ناشی از سختی و مشکلات ویروس کرونا پیدا کرده‌اند.

اصولاً کارهایی که مردم خودشان مشارکت دارند فضای خنده‌دار و با نشاطی را بوجود می‌آورد. امیدوارم کووید ۱۹ مثل پسرعمویش “سارس” برود و برنگردد و دیگر شاهد چنین مشکلاتی نباشیم.

مسعودی درباره ادامه این مسابقه تلویزیونی، گفت: فعلاً ۲۰ قسمت برای آن درنظر گرفته‌ایم و اگر مردم استقبال کنند و شرایط ادامه‌اش فراهم شود شاید در پاییز و زمستان هم قسمت‌های دیگری ساخته شود.


همچنین بخوانید:

قوانین مسابقه خونه مونی + نحوه اجرا و برندگانمنبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن