برنامه دورهمیتلویزیون

جدیدترین خبر از فصل پنجم دورهمی + زمان پخش و تکرار فصل پنجم دورهمی از شبکه نسیم


در این مطلب از کولاک نیوز، توضیحاتی درباره زمان دقیق پخش و تکرار فصل پنجم دورهمی از شبکه نسیم خواهیم داشت! با ما همراه باشید. مهران مدیری بعد از مدت ‌ها غیبت شبِ یلدا به آنتن برگشت! وی در آن برنامه، توضیحاتی را نیز درباره فصل پنجم دورهمی مطرح کرد!

جدیدترین خبر از فصل پنجم دورهمی + زمان پخش و تکرار فصل پنجم دورهمی از شبکه نسیم
فصل پنجم دورهمی

مهران مدیری توضیح داد:

” قرار بود سری چهارم دورهمی در ۱۰۰ قسمت ساخته شود، ما ۸۰ قسمت ضبط کردیم اما به خاطر شرایط کرونا و ایام ماه محرم و صفر برنامه را ضبط نکردیم و متوقف شد. طبق تعهد قبلی ۲۰ قسمت از فصل چهارم را باید ضبط کنیم و پخش می ‌شود. “

بنابراین قرار شد دورهمی چهارشنبه‌ ها و پنجشنبه ‌ها مثلِ گذشته ساعت ۲۳ روی آنتن برود.

مهران مدیری درباره فصل پنجم دورهمی توضیح داد:

” قول داده بودیم با سری پنجم دورهمی بعد از ماه صفر برگردیم که به خاطر شرایط کرونا این اتفاق رخ نداد، اما ۱۰۰ قسمت فصل پنجم را خواهیم داشت که کاملا دورهمی متفاوتی است نسبت به برنامه ‌هایی که تا به حال دیده ‌اید. کار جدید و جذابی خواهد بود و زمان پخش آن را اعلام خواهم کرد.  “

خبری که چندی پیش حسین حاتمی ، طراح نور برنامه دورهمی در اختیار خبرنگاران قرار داد و گفت:

” کارهای مقدماتی شروعِ تولید فصل پنجم با شکل و شمایلِ متفاوتی مدیری در حال پیگیری است. “

دورهمی با اجرا و کارگردانی مهران مدیری از ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ با تهیه کنندگی حمید رحیمی نادی و هاشم رضایت در شبکه نسیم شروع به پخش کرد. ابتدا مهراب قاسم خانی کارگردانی این برنامه تلویزیونی را بر عهده داشت که بعداً به دلیل برخی مشکلات از جمله ممنوع‌التصویر بودن قاسم خانی از قسمت سیزدهم به بعد مهران مدیری کارگردانی را بر عهده گرفت.

این مجموعه، اواسط پاییز سال ۱۳۹۴ و با آغاز مقدمات ساخت دکور وارد مرحله پیش تولید شد. در آغاز، هدف سازندگان، ارائه ‌مجموعه‌ای تلویزیونی با ساختاری کاملاً متفاوت نسبت به سایر آثار نمایشی پیشین تلویزیون بود که با گذشت زمان، این ادعا عملی نشد.

دورهمی یکی از پرمخاطب‌ترین برنامه‌های تلویزیون ایران به‌شمار می‌رود. سید مصطفی احمدی تهیه‌کننده فصل ۳ این مجموعه، در خرداد ۱۳۹۸ با قاطعیت از منتفی شدن سری جدید دورهمی در فصل چهارم خبر داد. اما در شب یلدای ۱۳۹۸ (۳۰ آذر ۱۳۹۸) قسمت جدید پخش شد و فصل ۴ دورهمی از زمستان ۱۳۹۸ آغاز شد. قالب گفتگوهای این فصل اقتباسی از گفتگوهای آخر شب یا لیت نایت تاک شو می‌باشد.

دورهمی دکور عظیمی دارد، به صورتی که در هر قسمت ۴۰۰ نفر از مخاطبان که طی یک فراخوان برای حضور در برنامه ثبت نام می‌کنند، به تماشای آن می ‌نشینند. در واقع مجموعه به مانند تئاتری است که در هر قسمت مخاطبانی حدود ۴۰۰ نفر را به عنوان تماشاگر پذیرا است.

در سه فصل اول این مجموعه پس از پایان هر قسمت هدایایی که از میهمانان گرفته شده در موزه ای به نام موزه دورهمی نگه داری می‌شد و سپس به حراج گذاشته شده و درآمد آن صرف امور خیریه می ‌گردید، اما در فصل ۴ هیچ هدیه ای از مهمان‌ها گرفته نمی‌شود و مهران مدیری در پایان قسمت اول گفت که قصد دارند با تماشاگرها بیشتر همکاری داشته باشند.

 منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن