اخبار سیاسیایرانمجاهدین خلق

تصویر بازیگران و ورزشکاران ایرانی روی جلد نشریه منافقین


نشریه مجاهد که دیدگاه‌های گروهک منافقین را بازتاب می‌دهد، در یکی از شماره‌های اخیر خود تصویر ۱۵ بازیگر و یک ورزشکار ایرانی را روی جلد برد.

تصویر بازیگران و ورزشکاران ایرانی روی جلد نشریه منافقین

به گزارش روزگار، واکنش برخی بازیگران ایرانی به خبر مرگ خواننده قدیمی مرجان و همکاری و همراهی با گروهک تروریستی منافقین باعث شده این نشریه به انتشار تصاویر آنان در صفحه نخست خود کند.

شهلا صافی‌ضمیر با نام هنری مرجان بارها با حضور در مقر و گردهمایی‌های مجاهدین خلق از مریم رجوی، سرکرده این گروه و جنایت‌های آنها علیه مردم ایران حمایت کرده بود. از این رو، تصور می‌شد خبر مرگ او در صفحه‌های مجازی بازیگران ایرانی چندان بازتاب نداشته باشد. همه می‌دانند منافقین تروریست منفورترین گروهک نزد مردم ایران هستند و کسانی که با آنها همراهی و همکاری کنند، از این قاعده مستثنا نیستند.

اما آنچه در عمل رخ داد، بی‌اعتنایی برخی چهره‌ها به پیشینه تیره و تار خواننده قدیمی بود. پس از آنکه بازیگران و ورزشکاران در صفحه‌های شخصی خود مرگ این خواننده را تسلیت گفتند، نشریه مجاهد فرصت را غنیمت شمرد و در شماره روز ۱۸ خرداد ۹۹ خود تصویر علی کریمی و ۱۵ بازیگر را بالای تیتر «سوگ هنرمندان در مرگ بانو مرجان» منتشر کرد.منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن