انیمیشن "برای قاسم"رپورتاژ آگهیسرگرمیفیلم و سریالهزینه ساخت انیمیشنهزینه ساخت انیمیشن "برای قاسم"

انیمیشن “برای قاسم” در ٣ قسمت تولید می شود • مجله اینترنتی فارسی ها


داستان انیمیشن برای قاسم از زبان آقای عظیما  :

راستش چند هفته پیش ما مشغول ساخت انیمیشن ملکه آسمان بودیم که ناگهان خبر دردناک شهادت سردار قاسم سلیمانی عزیز را شنیدیم، به همین خاطر تصمیم گرفتیم که چند ماهی کارها رو به تعویق بیندازیم و برای انتقام هم که شده اثری را در راه این شهید بزرگ و عالی مقام تهیه کنیم… زمانیکه خلاصه متن داستان زیر را مطالعه می کنید با خود فکر کنید، شاید همه چیز آنقدر سریع اتفاق بیفتد که شما همین شخص باشید!

موضوع فیلم در زمان پس از ظهور اتفاق می افتد و داستان آن در مورد دختری که ساکن یکی از شهرهای ایران در خارج از زمین است شروع می شود.

او می بایست چند روزی به سمت منطقه ای که محل نبرد نهایی سپاهیان اسلام و سفیانی در گذشته بوده سفر نماید و توسط تکنولوژی خاص آن زمان، به درون منطقه نبرد نهایی با سپاهیان سفیانی در زمان گذشته فرستاده شود تا نتیجه درک خود از این موضوع را در تحقیقات پایان نامه دانشگاهی اش اعلام نماید.

اما در هنگام ورود به زمین حادثه ای رخ می دهد و… لازم به ذکر هست که داستان فیلم با به تصویر کشیدن شهادت سپهبد سلیمانی،به اوج می رسد.”

مهم :
اولین قسمت این محصول قرار است اواخر بهمن ماه همین سال به فضای مجازی عرضه شود. فلذا به رسم تشکر ، نام عزیزانی که با حمایت مالی خود از ساخت این اثر حمایت می کنند، در قسمت ” با تشکر” تیتراژ فیلم ثبت خواهند شد. جهت وارد ‌شدن به صفحه حمایت مالی می‌توانید از لینک زیر استفاده نمایید :

www.kosar3d.ir/fa/donate

سایر انیمیشن های تولید شده گروه انیمیشن فاطمه زهرا(س) را در لینک زیر ببینید:

www.kosar3d.ir

هزینه ساخت انیمیشن “برای قاسم”

بطور کلی هزینه ساخت فیلم و انیمیشن بسیار بالا هست، و بودجه مورد نیاز این سریال، جهت ساخت ۴ قسمت حدود ٣ میلیارد تومان برآورد شده است.

با توجه به حساسیت موضوع، الحمدالله هیچ سازمان و نهاد دولتی در ساخت این پروژه نقشی ندارند و ما تمایل داریم هزینه ساخت این سریال را مانند گذشته از محل حمایت‌های مردمی تأمین نماییم.

یک نکته جالب اینجا بود که اولین کمپین حمایت مالی سریال مزبور ، چند روز قبل در اینستاگرام فعال شد اما چند ساعت بعد صفحه آقای فرهادعظیما (تهیه کننده این اثر) با ١٢٢ هزار فالور حذف شد!!

این یعنی دشمن می‌داند که بودجه و تامین هزینه چه تاثیری در آینده کارهای گروه ما دارد بنابراین صفحه را کاملا حذف کرد تا از تامین بودجه این اثر جلوگیری ‌شود.

فقط به یاد داشته باشبد هر مبلغی به هر میزانی، می‌تواند در راستای پیشرفت این کار مهم باشد. ما هم به رسم تقدیر از همه کسانی که از این اثر حمایت مالی می کنند در تیتراژ فیلم تشکر نموده و در پایان ، ۴ قسمت سریال مزبور را به صورت رایگان به این عزیزان اهدا خواهیم کرد.

🔴 فلذا چنانچه می توانید با حمایت مالی خود به پیشبرد ساخت این سریال کمک نمایید می توانید به لینک سایت رسمی ما در آدرس زیر مراجعه فرمایید :

www.kosar3d.ir/fa/donate

انیمیشن "برای قاسم" در ٣ قسمت تولید می شود • مجله اینترنتی فارسی ها
انیمیشن برای قاسممنبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن