سریالسریال ترکیه ایسریال خارجی

اسامی بازیگران سریال ترکی اسرار خانواده + زمان پخش و خلاصه داستان سریال ترکی اسرار خانواده


اسامی بازیگران سریال ترکی اسرار خانواده همچنین زمان پخش این سریال و خلاصه داستان سریال ترکی اسرار خانواده به همراه معرفی نقش ها و اطلاعات تکمیلی. «اسرار خانواده» سریالی ست ترکی که در تلویزیون های ترکی طرفداران خوبی داشته است. Onur Uğraş و Murat Uyurkulak نویسندگان این سریال می باشند. سریال ترکی ای اسرار خانواده به کارگردانی نیهات دوراک با ژانری درام محصول کشور ترکیه می باشد.

اسامی بازیگران سریال ترکی اسرار خانواده + زمان پخش و خلاصه داستان سریال ترکی اسرار خانواده
بازیگران سریال ترکی اسرار خانواده

پخش نسخه اصلی سریال ترکی اسرار خانواده از ۱۲ دسامبر ۲۰۱۶ در شبکه دی ترکیه آغاز شده است . پخش دوبله فارسی سریال اسرار خانواده از سه شنبه ۲۱ مرداد ۹۹ در شبکه جم آغاز شده است . هر روز ساعت ۲۰ قسمت جدید این سریال پخش می شود. در ۴۵ قسمت ۴۰ دقیقه ای از شبکه DD TV نیز درحال پخش است. سریال ترکی اسرار خانواده [Babam ve Ailesi] یکی از سریال های خانوادگی ترکی است که طرفداران زیادی در ایران پیدا کرده است .

خلاصه داستان

کمال ایپکسی کارمندی معروف است که با همسرش سوزان [با بازی جیدا دوونجی] و بچه هایش مرت و چیچک در استانبول زندگی می کند . با اتفاقاقاتی که برای پسرش [مرت] رخ می دهد مشخص می شود او خانواده ای دیگر در آدانا دارد . عشق جوانی کمال ، نیلگن [با بازی عایشه بینگل] و بچه های دوقلویش قدیر و حسرت دور از چشم ها در آدانا زندگی می کنند . کمال که در حال سپری کردن یک زندگی اجباری است حال برای تصاحب عشق نیمه تمامش و بچه هایش خواهد جنگید…

قسمت ۲ سریال

سوزان به همراه دوستش برای خرید رفته است. دوست او از سردی رابطه خودش و همسرش می نالد و آنها در مورد خیانت شوهر دوستان اطرافشان صحبت میکنند. سوزان به زندگی خودش می بالد و از اینکه شوهر خوبی دارد، راضی است. مرت به همراه اجه برای صخره نوردی به خارج از شهر می رود. مرت با دوستانش هماهنگ کرده تا بالای صخره منتظر باشند تا وقتی آنها به بالا رسیدند، اجه را سوپرایز کند و به او پیشنهاد ازدواج بدهد.

آنها شروع به صخره نوردی می کنند، اما وسط راه، میخ طناب مرت جدا شده و او به پایین پرتاب می شود و علیرغم تقلایش، سقوط میکند. اجه پایین می آید و با دادو بیداد درخواست کمک میکند و سپس با اورژانس تماس میگیرد. دوستان مرت نیز پایین می آیند. قدیر که از هدیه دادن کمال عصبانی شده، دیوانه وار در جاده رانندگی میکند و مدام گلایه میکند. ایبو سعی دارد او را آرام کند تا آنها تصادف نکنند. قدیر به سمت ساحل می رود و ماشین را پارک میکند. سپس در آن نزدیکی بنزین پیدا میکند و روی ماشین می ریزد. ایبو نمی‌تواند جلوی قدیر را بگیرد و قدیر ماشین گرانقیمت جدید را آتش می زند.

سپس از ایبو میخواهد که از او فیلمی بگیرد و داخل آن، به کمال میگوید که به پدری کردن او احتیاج داشته است و نه ماشین او. کمال در خانه سوزان است و آنها مشغول غذا خوردن می شوند. همان لحظه، با او تماس می‌گیرند و خبر میدهند که مرت دچار حادثه شده است. کمال به شدت شوکه می شود و سریع از خانه بیرون می آید تا به استانبول برگردد. نیلگون و حسرت نیز نگران می شوند.

خانواده کمال همگی در بیمارستان هستند. سوزان بی تابی میکند و کمال به او دلداری میدهد. آنها منتظر نتیجه عمل هستند. شب، قدیر به خانه می رسد. او تازه متوجه ماجرا می شود و میبیند که همه در حال تعقیب اخبار تلویزیون هستند تا از حال مرت با خبر شوند. وقتی که نیلگون و فادل می فهمند که قدیر ماشین را آتش زده است، از او عصبانی می شوند. دکتر بعد از جراحی بیرون آمده و به کمال و سوزان خبر میدهد که یک کلیه مرت را بیرون آورده اند و کلیه دیگر او نیز از کار افتاده و باید هرچه سریع تر پیوند بزنند.

او از آنها میخواهد که آزمایش بدهند تا در صورت امکان، از آنها به مرت پیوند کلیه بزنند. روز بعد، دکتر خبر میدهد که کلیه هیچ کدام از آنها به مرت نمی‌خورد و آنها در حال از دست دادن فرصت هستند. سوزان آشفته شده و گریه میکند. کمال که راه چاره ای نمیبیند، از دکتر در مورد احتمال پیوند از خواهر و برادر دیگری از مرت سوال میکند. سوزان با شنیدن این حرف شوکه می شود.

اسامی بازیگران سریال ترکی اسرار خانواده + زمان پخش و خلاصه داستان سریال ترکی اسرار خانواده
اسامی بازیگران سریال ترکی اسرار خانواده

قسمت ۱ سریال

شب بیستو سومین سالگرد ازدواج سوزان و کمال است. کمال که یک تاجر موفق و مردی ثروتمند است یک دختر و یک پسر دارد. مادر کمال مدتی است با آنها زندگی میکند و خیلی کم به خانه خودش میرود. اجه دوست دختر مرت پسر کمال هم در مراسم حضور دارد. سوزان بابت این جشن سالگرد خوشحال است و در جمع از عشق و احساسش نسبت به کمال و زندگیشان میگوید و از این که زن خوشبختی است به خودش میبالد اما از چهره بی تفاوت کمال پیداست که سوزان برای او اهمیت چندانی ندارد. او از این که این ازدواج طبق خواسته پدر و مادرش صورت گرفته بود دلچرکین است.

در شهر آدانا نیلگون به همراه دختر و پسرش قدیر و حسرت و برادرش فاضل زندگی میکند. روز جشن فارغ التحصیلی قدیر است و همه در حال حاضر شدن هستند تا به دانشگاه بروند. قدیر از کمال که پدرشان است بخاطر پدری نکردن و همیشه غایب بودنش ناراحت است و او را به عنوان پدر قبول ندارد. کمال قول داده تا خودش را برای مراسم قدیر برساند. همه در خانه مشغول حاضر شدن هستند تا به مراسم بروند. درخانه کمال او به سوزان میگوید که باید به ادانا برود.

سوزان از این که کمال هنوز هم به اولین شرکت خود در ادانا میرود و ان را دایر نگه داشته متعجب است و از کمال میخواهد که مدیریت آنجا را به افراد دیگری بسپارد. اما کمال میگوید که ادانا برای او ارزش معنوی دارد. سوزان از این که کمال بخاطر چه چیزی به ادانا میرود خبر ندارد. مرت به اتاق کار کمال می آید و حلقه ای را که برای اجه آماده کرده با ذوق به او نشان میدهد و میگوید که امروز روز موعود است و قرار است که از اجه خاستگاری کند. کمال از این کار مرت حمایت میکند. کمال بعد از صبحانه به فرودگاه میرود و سوار هواپیمای شخصی اش میشود تا به ادانا برود.

در آدانا نیلگون و بچه ها به مراسم قدیر رفته اند. همگی چشم به راه آمدن کمال هستند اما کمال به موقع نمیرسد و بعد از تمام شدن مراسم میرسد. قدیر از این قضیه بشدت عصبانی است و وقتی که کمال می آید با او رفتار خوبی نمیکند. او از این که آنها خانواده پنهانی کمال هستند و او وقتش را با خانواده اصلی اش میگذراند به کمال تعنه میزند. کمال سوییچ یک ماشین را به عنوان کادو به قدیر میدهد . قدیر بشدت عصبانی میشود اما به اصرار دایی اش که آدم پول پرست و فرصت طلبی است سوییچ را میگیرد و میگوید که به همراه دوستش ایبو برای تفریح بیرون میرود

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن